Audyt SEO strony internetowej

Wiele firm poszukuje informacji od czego zacząć przygodę z pozycjonowaniem swojej strony lub sklepu internetowego. Pierwszym i zarazem bardzo ważnym krokiem, który wykonuje Agencja SEO Katowice jest stworzenie audytu SEO. W wielkim skrócie audyt SEO to lista zadań, które należy wdrożyć aby poprawić naszą stronę. Czym jest, co zawiera i ile kosztuje? Na te wszystkie pytanie znajdziesz odpowiedź poniżej.

Czym jest audyt SEO?

 
Audyt SEO jest to usługa agencji SEO Katowice mająca na celu stworzenie pliku, który zawiera zalecenia, uwagi oraz porady dla danej strony internetowej. Wszystkie uwagi zawarte w audycie powinny być wykorzystane przez osoby pracujące nad stroną do poprawy jej pod kątem SEO. Wdrażając wszystkie zalecenia na stronę mamy pewność, że nasza strona osiągnie wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.
Audyt SEO jest najczęściej pierwszym krokiem po rozpoczęciu lub nawet przed rozpoczęciem współpracy z agencją marketingową. Agencja SEO Katowice oferuje profesjonalne wykonanie audytu dla Twojej strony lub sklepu internetowego. 

Audyt SEO Katowice

Co zawiera audyt SEO?

Wiele naszych klientów zastanawiała się co zawiera audyt SEO zanim zaczęli z nami współpracować. Odpowiedź na to pytanie jest następująca:

  • spis i przegląd istotnych elementów na stronie, które mają wpływ na SEO,
  • pokazanie mocnych i słabych stron strony,
  • porady dotyczące optymalizacji strony, 
  • wykrycie problemów, które mogą mieć wpływ na późniejsze pozycjonowanie strony,
  • opis zalecanej strategii marketingowej. 

Ile kosztuje audyt SEO?

Wiele osób zastanawia się czy można otrzymać audyt za darmo. Nasza agencja SEO Katowice odpowiada na to pytanie – „TAK”! Oczywiście, do każdego audytu podchodzimy indywidualnie. Nie korzystamy z gotowych automatów tylko sami analizujemy stronę aby w pełni przygotować ją do dalszych kroków pozycjonowania. Jeżeli zaciekawiła Cię nasza oferta i chcesz zacząć pozycjonować swoją stronę zapraszamy do kontaktu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcamy do zajrzenia tutaj: Pozycjonowanie stron Katowice.