Pozycjonowanie stron

Po wprowadzeniu wszystkich zmian z audytu SEO o którym możecie przeczytać tutaj: Audyt SEO strony internetowej oraz po optymalizacji strony agencja SEO Katowice może skupić się na pozycjonowaniu danej strony. Pozycjonowanie stron Katowice to najlepsze co możemy podarować naszej strony aby ta zaistniała w wyszukiwarce i znalazła się na wysokiej pozycji. W dzisiejszych czasach pozycjonowanie www to najczęściej wybierana metoda przez różnego rodzaju firmy i sklepy internetowe. Poniżej dowiesz się co nasza firma może zrobić dla Twojej strony i jakie są korzyści z pozycjonowania. 

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron Katowice to szereg działań mających na celu wyświetlenie naszej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google na dane słowa kluczowe. Nasza agencja SEO odpowiada na najbardziej nurtujące pytanie klientów: „Czy pozycjonowanie to jednorazowy proces?” Niestety nie, pozycjonowanie to proces ciągły i wymagający. Aby klient zaczął zauważać efekty naszej pracy niezbędne jest prowadzenie działań na różnych płaszczyznach. Czas w dużej mierze zależy od danej branży strony oraz konkurencji. Czasami zdarza się, że efekty widzimy już po pierwszym miesiącu pracy nad stroną ale jest to spowodowane małą konkurencją na rynku dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość ponieważ to ona jest kluczowa w pozycjonowaniu. 

Główną metodą pozycjonowania jest linkowanie zewnętrzne. Agencja SEO Katowice zdobywa linki dla Państwa stron z najlepszych i wcześniej sprawdzonych źródeł. Teksty na bloga oraz opisy kategorii piszą dla Państwa najlepsi copywriterzy, którzy są obeznani z tematyką strony i wiedzą jak zachęcić użytkowników. 

Zachęcamy do skontaktowania się z naszą agencją aby dowiedzieć się co możemy zrobić dla Państwa strony aby ta miała więcej wejść i była bardziej widoczna w wyszukiwarce.  Dla nas pozycjonowanie stron to praca do której podchodzi w sposób profesjonalny i sumienny. Nie robimy niczego na szybko, dokładnie analizujemy każdy krok aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. 

Co wpływa na pozycjonowanie stron?

  • szybkość ładowania,
  • unikatowe treści,
  • zoptymalizowane obrazki,
  • prawidłowe metadane,
  • odpowiednie adresy URL,
  • oraz wiele więcej.
pozycjonowanie stron Katowice

Jak sprawdzić pozycję strony w Google?

Pozycję strony na dane słowo kluczowe można sprawdzić wieloma sposobami. Najszybciej jest skorzystać z narzędzi takich jak Google Search Console czy Senuto z których agencja SEO korzysta na co dzień. W tego typu narzędziach mamy spis wszystkich słów kluczowych na które nasza strona jest widoczna. Jeżeli nie mamy dostępu do takich narzędzi możemy wpisać dane słowo kluczowe w wyszukiwarkę i ręcznie zobaczyć na której pozycji widnieje nasza strona.  Pamiętajmy jednak, że pozycja ta nie jest stała i może zmienić się z dnia na dzień. Dlatego u nas nie płacisz za pozycję tylko za realne wyniki, które szczegółowo dokumentujemy w comiesięcznych raportach. 

Pozycjonowanie stron Katowice – Cennik

Agencja SEO Katowice podchodzi indywidualnie do każdej strony ponieważ każda strona jest inna i wymaga innej strategii, dlatego trudno ocenić ile wyniesie miesięczny koszt pozycjonowania strony. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju pakiety, dzięki którym każdy znajdzie coś co go zainteresuje. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu odbycia rozmowy i wstępnej wyceny dla Państwa strony lub sklepu. Cena zależy przede wszystkim od wielkości strony, od dodatkowych usług oraz od tego czy jest to sklep internetowy czy zwykła strona.
Do kontaktu zapraszamy tutaj:

Poznaj także inne miasta!